Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Środowiskowy Dom Samopomocy w Tarnogrodzie

Wielka radość z nowego samochodu w ŚDS

Utworzono dnia 15.10.2020

        Za pomoc w pozyskaniu nowego samochodu, bardzo serdecznie chcemy podziękować za dofinansowanie do „Programu wyrównywania różnic między regionami III”
w obszarze D, Państwowemu Funduszowi Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON) w Lublinie. Starostwu Powiatowemu w Biłgoraju za bezpośrednie zaangażowanie w realizacji Programu (duże podziękowania za pomoc dla Pana Tomasza Rabieja). Szczególne podziękowania dla Radnych Rady Miejskiej w Tarnogrodzie na ręce Pana Burmistrza Pawła Deca oraz gminom ościennym tj. Gminie Obsza i Gminie Biszcza za wsparcie finansowe, dzięki któremu został zrealizowany projekt tj. „Poprawa funkcjonowania Środowiskowego Damo Samopomocy w Tarnogrodzie”.
 

        Dzięki zebranym funduszom przez wyżej wymienione jednostki, uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy będą mogli bezpiecznie dojeżdżać z okolicznych miejscowości na zajęcia terapeutyczne prowadzone w ŚDS w Tarnogrodzie.

       14. października mimo niesprzyjającej pogody został poświęcony nasz nowy samochód. Teraz aby zawsze bezpiecznie do celu!

W sposób szczególny, dziękujemy naszemu Proboszczowi Księdzu Jerzemu Tworkowi, że z radością poświęcił nasz nowy samochód, abyśmy zawsze szczęśliwie wracali
do domów.

Więcej zdj w galerii

 

Nowe auto

Utworzono dnia 06.07.2023, 12:56

Zegar

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Wrzesień 2023 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Imieniny: